Meist

Garant Trans OÜ on 1997. aastal loodud transpordiettevõte, mille peamised tegevusalad on rahvusvahelise autotranspordi korraldamine ja transiiditeenused. Firma põhineb 100% Eesti kapitalil. Teostame täis- ja komplekteeritud koormate ning ohtlike veoste (ADR) transporti nii Euroopa Liidu piires kui ka Kasahstanis ja Norras.

Kõik meie masinad on varustatud GPS-süsteemiga, mis tagab veoteenust teostava sõiduki teekonna veelgi täpsema ja kiirema kaardistamise ning sujuva koostöö kliendi ja meie meeskonna vahel.

Hetkel koosneb meie autopark 30 veoautost, millest 20 on tenthaagisega ja 10 külmikhaagisega. Kõik masinad on standardmahus ja vastavad TIR-konventsiooni tehnilistele nõuetele.

Enamik meie juhtidest on läbinud ADR-koolituse ja omavad õigust ohtlikke veoseid vedada.

Meie eesmärk – pakkuda tõhusat ja paindlikku teenust, soodsaid hindu, personaalset lähenemist ja kiiret reageerimist kliendi nõudmistele.

OÜ GARANT TRANS on Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni ERAA liige, ja kõik meie veosed on kaetud CMR-kindlustusega.

Meeldivat koostööd soovides,
OÜ GARANT TRANS

Ettevõtte missioon

Jälgime väga tähelepanelikult tarbijanõudlust ja püüdleme alati selle poole, et meie teenus vastaks kõrgetele kvaliteedinõuetele. Meiega võite olla kindel, et teie koorem jõuab õigeks ajaks kohale!

Paindlikud tingimused

Garant Trans vastutab selle eest, et teie koorem jõuaks kohale õigeaegselt ja puutumatult. Me töötame paindlikel tingimustel, mis on kliendile võimalikult kasulikud ja pakume transporditeenust nii ettevõtetele kui ka eraisikutele, nii operatiivselt kui ka pikaajalise lepingu alusel.

Vastutus

GARANT TRANS täidab kõik veose kiire ja turvalise kohaletoimetamisega seotud omapoolsed kohustused. Meie töötajate pädevusele võib kindel olla. Meil töötavad suure töökogemuse ja transpordilogistikaalaste teadmistega professionaalid. Püüdleme selle poole, et osutada ja arendada kõrgekvaliteetseid teenuseid, mis meie klientide erinevaid nõudmisi rahuldavad.

Tähtajad

Ettevõte GARANT TRANS poolt pakutav kaubavedu vastab logistika kuldreeglile: tarnitav kaup tuleb kohale toimetada õigeks ajaks õigesse kohta minimaalsete kuludega ja mis tahes kvalitatiivsete või kvantitatiivsete kahjudeta. Just tänu sellest reeglist kinnipidamisele olemegi võitnud oma klientide usalduse ja austuse.